Preskoči na vsebino

Uprava

mag. Stane Okoliš

prof. zgod.
direktor /muzejski svetovalec
stane.okolis@solskimuzej.si

Marko Ljubič

prof. zgod. in univ. dipl. ped.
finančna služba / muzejski svetovalec
marko.ljubic@solskimuzej.si

Marjetka Petelin Zadnik

dipl. ekonomistka
področna svetovalka / finančna služba
marjetka.petelin@solskimuzej.si

Ksenija Guzej

prof. likovne umetnosti
poslovna sekretarka / tajništvo
tajnistvo@solskimuzej.si 

ksenija.guzej@solskimuzej.si

 

 

Helena Rojc Jarc

ekonomistka
informatorka / organizatorka / tajništvo
helena.rojc@solskimuzej.si

Kustosi

mag. Marjetka Balkovec Debevec

univ. dipl. etnolog in prof. zgodovine
vodja Kustodiata / muzejska svétnica
marjetka.balkovec@solskimuzej.si

dr. Branko Šuštar

prof. zgod. in um. zgod
muzejski svétnik
branko.sustar@solskimuzej.si

Mateja Ribarič

prof. zgod. in soc.
muzejska svétnica
mateja.ribaric@solskimuzej.si

Anton Arko

prof. ruščine in zgod.
višji kustos / urednik Šolske kronike
anton.arko@solskimuzej.si

Matic Intihar

mag. profesor geo. in zgod.
kustos dokumentalist
matic.intihar@solskimuzej.si

dr. Simon Malmenvall

dr. teoloških znanosti
kustos
simon.malmenvall@solskimuzej.si

 

Muzej športa

dr. Aleš Šafarič

dr. znanosti iz področja zgodovine
višji svetovalec / vodja OE Muzej športa
ales.safaric@muzejsporta.si

Maja Hakl Saje

univ. dipl. zgod.
kustosinja
maja.hakl-saje@muzejsporta.si

dr. Tadej Curk

dr. heritoloških znanosti
kustos
tadej.curk@muzejsporta.si

Andreja Potočnik

mag. medk. menedž.
koord. in org. kulturnih programov
andreja.potocnik@muzejsporta.si

Petra Juvan

mag. konservatorstva-restavratorstva
konservatorka-restavratorka
petra.juvan@muzejsporta.si

dr. Tomaž Pavlin

izr. prof., univ. dipl. zg. in soc
vodja oddelka
tomaz.pavlin@muzejsporta.si

Prijava na e-novice

Bodite obveščeni o dogajanju v Slovenskem šolskem muzeju! Prijavite se na naše e-novice in prejmite informacije o novostih in aktivnostih muzeja.

Prijavite se