Izjava o odprtem dostopu in avtorski pravici

Izjava o odprtem dostopu

Šolska kronika: revija za zgodovino šolstva in vzgoje je odprto dostopna revija. To pomeni, da je celotna njena vsebina prosto dostopna brez plačila za uporabnike in njihove ustanove. Uporabniki lahko berejo, prenašajo, kopirajo, distribuirajo, tiskajo, iščejo ali objavljajo povezave celotnih besedil člankov ali jih uporabljajo za vsak drug zakonit namen brez predhodnega izrecnega dovoljenja izdajatelja ali avtorja.

Obvestilo o avtorski pravici

Članki v reviji Edinost in Dialog, razen če ni drugače navedeno, so objavljeni pod pogoji licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0 International).

Prijava na e-novice

Bodite obveščeni o dogajanju v Slovenskem šolskem muzeju! Prijavite se na naše e-novice in prejmite informacije o novostih in aktivnostih muzeja.

Prijavite se